Zimowy raj

Marzą Państwo o zimowym raju:

Niebieskie niebo ponad pagórkami i górskimi szczytami, zapach z komina z pobliskiego schroniska narciarskiego. Dźwięk dzwonków dochodzących z kuligu, relaksujący odpoczynek w gorących źródłach. Ten sen nazywa się Gastein!

Sportowcy wszelkich rodzajów dyscyplin zimowych, rodziny z dziećmi, alpiniści i miłośnicy górskich wędrówek trafili w idealne miejsce. Niezależnie czy jeżdżą Państwo na nartach, na snowboardzie, czy uprawiasz carwing wśród czterech regionów narciarskich w Gastein z 200km ośnieżonymi trasami zjazdowymi na pewno znajdą Państwo swój wymarzony stok! Jako miłośnik długich tras i wędrówek po ośnieżonych szlakach znajdą tu Państwo ciszę oraz ustronne miejsce wśród naturalnych krajobrazów.

Dla rodzin z dziećmi mamy specjalną ofertę:

Od świetnie przygotowanych kursów narciarskich z doskonałą opieką, przez przyjazne dzieciom schroniska narciarskie aż po zabawne, wieczorne zjazdy saneczkowe! Szkółki narciarskie w Gastein zabierają na stok zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych narciarzy. Wypożyczalnie nowoczesnego sprzętu narciarskiego i akcesoriów gwarantują sukces na stoku od samego początku! !

Siedemnaście gorących źródeł zasila łaźnie Gasteiner Thermen, w których mogą Państwo odpocząć i zrelaksować się po aktywnym sportowo dniu. Wzmocnijcie Państwo swoje zdrowie w działającej cuda gorącej wodzie!

Duży wybór imprez i lokali, modne kasyno pozwolą się wieczorem rozluźnić i wyrwą Państwa z przytulnych hoteli w Gestein. Potem dalej będą Państwo śnić! I tak przeżywacie Państwo kolejny narciarski, pełen przygód dzień w Gasteinertal.

Ferienhaus Schiwiese im Sommer

W malowniczo położonym górskim miasteczku Gastein położony jest nasz domek letniskowy Schiwiese, który jest wygodnym i komfortowym miejscem do spędzenia urlopu w naturalnej i spokojnej okolicy na południu kraju. Z pięknie urządzonych apartamentów rozciąga się fantastyczna panorama.

W kilka minut dotrą Państwo pieszo do centrum kongresowego i sanatorium, do alpejskich term Gastein lub do pobliskiego pasażu handlowego na zakupy. Bliskość kolejki linowej w Schloßalm oraz lasów to świetne miejsce do rozpoczęcie wypadów po okolicy

Życzymy Państwu mile spędzonego czasu na jeździe na nartach i bieganiu, wędrowaniu, graniu w golfa, tenisa i jeździe na rowerze oraz na odkrywaniu piękna natury w dolinie Gastein i okolicy.

Na Państwa przybycie cieszy się

Ferienhaus Schiwiese | Haltestellenweg 4 | A-5630 Bad Hofgastein | Telefon: +43 6432 8424 | Fax: +43 662 23466 3351 | email: info@ferienhaus-schiwiese.com | admin