Apartament Typu A1

Typu A1
Typu A1

Powierzchnia: 42m2 + 10 m2 balkon albo taras
ilość osób: 2 do 5

Zdjecia:
Typu A1 Typu A1 Typu A1 Typu A1 Typu A1 Typu A1 Typu A1 Typu A1 Typu A1 Typu A1 Typu A1

Opis:

Mieszkanie typu A 1 jest dwupokojowe i posiada powierzchnię 42m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki z WC i WC z umywalką, kompletnie wyposażonej kuchni ze zmywarką, wygodnego kącika jadalnego, pięknego salonu z narożnikiem (może służyć jako dodatkowe miejsce do spania dla dwóch osób) oraz sypialni z dwoma łóżkami (jednoosobowe i piętrowe). Mieszkania Typu A1 posiadają duży balkon, albo taras z widokiem na Badgastein albo Graukogel. Te pokoje znajdują się na parterze lub pierwszym piętrze.

Ceny:

 

We wszystkich mieszkaniach znajduj¹ siê:

Telefon i Telewizja satelitarna. W ka¿dym mieszkaniu znajd¹ Pañstwo poœciel, sztuæce, naczynia, ekspres do kawy, zmywarkê oraz sprzêt czyszcz¹cy. Cotygodniowe sprz¹tanie i wymiana poœcieli s¹ wliczone w cenê pobytu. Na ¿yczenie mo¿liwe jest codzienne sprz¹tanie za dodatkow¹ op³at¹. Podczas sezonu letniego wszystkie balkony i tarasy s¹ umeblowane.

Ferienhaus Schiwiese im Sommer

W malowniczo położonym górskim miasteczku Gastein położony jest nasz domek letniskowy Schiwiese, który jest wygodnym i komfortowym miejscem do spędzenia urlopu w naturalnej i spokojnej okolicy na południu kraju. Z pięknie urządzonych apartamentów rozciąga się fantastyczna panorama.

W kilka minut dotrą Państwo pieszo do centrum kongresowego i sanatorium, do alpejskich term Gastein lub do pobliskiego pasażu handlowego na zakupy. Bliskość kolejki linowej w Schloßalm oraz lasów to świetne miejsce do rozpoczęcie wypadów po okolicy

Życzymy Państwu mile spędzonego czasu na jeździe na nartach i bieganiu, wędrowaniu, graniu w golfa, tenisa i jeździe na rowerze oraz na odkrywaniu piękna natury w dolinie Gastein i okolicy.

Na Państwa przybycie cieszy się

Ferienhaus Schiwiese | Haltestellenweg 4 | A-5630 Bad Hofgastein | Telefon: +43 6432 8424 | Fax: +43 662 23466 3351 | email: info@ferienhaus-schiwiese.com | admin