Raj w lecie

Raj w lecie Pamiętacie jeszcze Państwo? Jaka jest Ziemia pod stopami, jak trawa łaskocze palce u stóp? Wiatr we włosach i dźwięk dzwoneczków w uszach? Ręce zanurzające się w chłodnej, szumiącej wodzie, picie wody z przejrzystego źródełka. Mleko, jeszcze ciepłe, prosto od krowy, chrupanie pachnącego chleba. Wspaniałe szczyty Alp przed oczami. Przeżyjcie Państwo to i jeszcze więcej w naszym Gasteinertal! Podarujcie Państwo sobie i swojej rodzinie niezapomniane, wspólne chwile.

Wędrujcie Państwo po 350 kilometrach znakowanych szlaków turystycznych lun zdobywajcie alpejskie szczyty pod czujnym okiem przewodników. Park narodowy Hohe Tauern jest wielka atrakcja dla wszystkich miłośników alpejskiego świata! Smakujcie Państwo specjalności miejscowej kuchni, na które ma się jeszcze większą ochotę po zaczerpnięciu świeżego górskiego powietrza. Rodziny z dziećmi będą szczególnie zachwycone Pongi-Club?em, do którego można dotrzeć górską kolejką. Na rowerze mogą spędzać Państwo czas w gronie rodziny na spokojnych wypadach krajoznawczych lub na wymagających górskich szlakach rowerowych! Czy golf jest Państwa pasją? Mogą Państwo polepszyć swoje umiejętności na wielu polach golfowych w okolicy. Może spróbują Państwo strzelania z łuku albo zagrają partie tenisa? Ale przede wszystkim bawcie się Państwo dobrze w najpiękniejszy dzień w roku podczas letniego urlopu w Gastein!

Lato już się kończy, przychodzi jesień w naszym gospodarstwie! Tradycja i zwyczaje pozwolą Państwu poznać prawdziwe, wiejskie życie w Gasteinertal. Temu wyjątkowemu pobytowi u nas towarzyszyć będą liczne imprezy i wydarzenia kulturalne.

Ferienhaus Schiwiese im Sommer

W malowniczo położonym górskim miasteczku Gastein położony jest nasz domek letniskowy Schiwiese, który jest wygodnym i komfortowym miejscem do spędzenia urlopu w naturalnej i spokojnej okolicy na południu kraju. Z pięknie urządzonych apartamentów rozciąga się fantastyczna panorama.

W kilka minut dotrą Państwo pieszo do centrum kongresowego i sanatorium, do alpejskich term Gastein lub do pobliskiego pasażu handlowego na zakupy. Bliskość kolejki linowej w Schloßalm oraz lasów to świetne miejsce do rozpoczęcie wypadów po okolicy

Życzymy Państwu mile spędzonego czasu na jeździe na nartach i bieganiu, wędrowaniu, graniu w golfa, tenisa i jeździe na rowerze oraz na odkrywaniu piękna natury w dolinie Gastein i okolicy.

Na Państwa przybycie cieszy się

Ferienhaus Schiwiese | Haltestellenweg 4 | A-5630 Bad Hofgastein | Telefon: +43 6432 8424 | Fax: +43 662 23466 3351 | email: info@ferienhaus-schiwiese.com | admin