Dojazd:


GPS Coordinates

N 47.170151 E 13.096784

Autem

Ok. 2 godziny drogi od Monachium

Od Salzburga ok. Godziny drogi:
Autostradą Tauernautobahn w kierunku południowym do Bischofshofen, zjazd Gasteinertal, droga krajowa 167 aż do Gasteinertal.

Od Innsbrucka ok. 2 godziny:
Autostradą przez Wörgl, drogą krajową 312 przez St.Johann/Tirol do Lofer, drogą krajową 311 przez Zell am See do Lend, drogą krajową 167 do Gastein albo autostradą - Kufstein - Salzburg - Villach, zjazd Gasteinertal, drogą krajową 167 aż do Gasteinertal.

Od Süden jeda Państwo następująco przez Villach, Möllbrücke i Obervellach do Mallnitz i dojeżdżają Państwo wygodnie do Gastein dzięki kolei przewożącej samochody. Rozkład jazdy Tauernbahn

Wynajętym samochodem: Wypożyczalnia samochodów online

Samolotem

Najbliższe lotniska są w Salzburgu i Monachium.

Przewóz taksówką:

 

Koleją:

Na dworcach Bad Hofgastein i Bad Gastein zatrzymują się pociagi ekspresowe, intercity i pośpieszne. Jednak nie wszystkie pociągi zatrzymują się w Dorfgastein. Ale mamy regularne kursy autobusów i możliwości dojazdu taksówką do każdej miejscowości. Najbliższa stacja kolejowa- rozładunkowa znajduje się w Bischofshofen. Przewóz taksówką obejmuje również transport bagaży.

Autobusy

Autobusem bezpośrednio do Gastein (wiele możliwości dojazdu z Niemiec)

 

Pociągiem przewożącym auta

 

Regionalna informacja o połączeniach komunikacyjnych

Alpejska droga Gastein
Droga krajobrazowa ma około 7km długości i prowadzi przez wspaniały krajobraz i ciekawe obiekty m.in. tunel z Böckstein (Nassfeld) 1600m nad poziomem morza prowadzący aż do Sportgastein.

Opłaty drogowe
Kierowcy i przewodnicy wycieczek darmowo
W samochodzie osobowym za osobę goście€ 4,00
W autobusachZa osobę€ 3,00
Dzieci do lat 10 za darmopowyżej€ 1,50
Karnet 10 osobowygoście€ 33,00

W ważne karnety narciarskie są już wliczone wszelkie opłaty drogowe. Od osób uprawiających biegi narciarskie poruszających się Skibusami opłata wliczona jest w karnet SANFTEN MOBILITÄT, która pobrana została przez biuro turystyczne. Dlatego takie osoby nie muszą płacić opłat drogowych.

Busy narciarskie
örtliche Skibusfahrpläne

taksówki
Flughafentransfers von und nach Gastein.

Autobusy Post
www.postbus.at

Mobilito
www.mobilito.at

Ferienhaus Schiwiese im Sommer

W malowniczo położonym górskim miasteczku Gastein położony jest nasz domek letniskowy Schiwiese, który jest wygodnym i komfortowym miejscem do spędzenia urlopu w naturalnej i spokojnej okolicy na południu kraju. Z pięknie urządzonych apartamentów rozciąga się fantastyczna panorama.

W kilka minut dotrą Państwo pieszo do centrum kongresowego i sanatorium, do alpejskich term Gastein lub do pobliskiego pasażu handlowego na zakupy. Bliskość kolejki linowej w Schloßalm oraz lasów to świetne miejsce do rozpoczęcie wypadów po okolicy

Życzymy Państwu mile spędzonego czasu na jeździe na nartach i bieganiu, wędrowaniu, graniu w golfa, tenisa i jeździe na rowerze oraz na odkrywaniu piękna natury w dolinie Gastein i okolicy.

Na Państwa przybycie cieszy się

Ferienhaus Schiwiese | Haltestellenweg 4 | A-5630 Bad Hofgastein | Telefon: +43 6432 8424 | Fax: +43 662 23466 3351 | email: info@ferienhaus-schiwiese.com | admin